شماره تماس : 2 - 22054971 (21) 98+


دستگاه جوش حرارتی- جوش با هوای داغ (Thermal Welding-Hot Air Welding)  


 در این روش هوای داغ به ناحیه مورد نظر دمیده می شود و یا پلاستیک در تماس با جسم داغ قرار می گیرد که البته با توجه به میزان دبی هوا، درجه حرارت، ضخامت پلاستیک، فاصله نازل هوا تا پلاستیک، پس از زمان کوتاهی، ترموپلاستیک به نقطه نرمی و آماده جوش می رسد. این روش، گاه برای تولید و گاه برای  تعمیر تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد.
از کاربردهای عمده جوش ترموپلاستیک ها با استفاده از هوای داغ – جسم داغ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- جوش پارچه های پلاستیکی قیراندود (Tarpaulin)
- تولید بیلبوردهای تبلیغاتی
- تولید و تعمیر چادر تریلر-کامیون و همینطور نصب نوار آن
- تولید و تعمیر پوشاننده سقف  (Roofing membrane)
- نصب نوار پرده (curtain tapes)
- تولید و تعمیر لوله های پلی اتیلن و PVC
- جوش مخازن و استخرهای ترموپلاستیکی (…,PP,PA)
- جوش ورقه های ترموپلاستیکی (…,PP,PA)
- آب بندی سطوح پلاستیکی
- تولید و تعمیر تونل های پلاستیکی
- مهندسی عمران

از جمله تجهیزات مورد استفاده در این تکنولوژی می توان به انواع Plastic Wedge welder ، Welding extruder (یا اکسترودر جوش)، سشوارهای صنعتی (Hot Air gun) ،هیتر و دمنده ها و تجهیزات جانبی مانند نازل ها و ابزار فشار اشاره نمود.
لطفا برای دریافت کاتالوگ دستگاه های جوش حرارتی پلاستیک اینجا کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 در ادامه به دلیل اهمیت کاربردی سشوار های صنعتی در این حوزه، بیشتر به این دسته از محصولات می پردازیم:

سشوار صنعتی ابزاری کاربردی و کارا  برای انجام کارهایی از جمله جوش ورق پلاستیک، جوش مفتولی (سیم جوش)، گرم کردن، شرینک، فعال سازی، خشک کردن و ... می باشد. شرکت BAK سوئیس از تولید کنندگان به نام در تولید دستگاه های جوش پلاستیک و سشوار صنعتی در دنیا می باشد و انواع مختلفی از سشوارهای صنعتی برای مقاصد مختلف را تولید نموده است:

  •  سشوار صنعتی 1600 وات مدل RION ساخت BAK سوئیس بدون نشانگر دیجیتال دما. کارایی این سشوار بالا بوده و با طراحی ارگونومیک دسته، کار جوش دادن پلاستیک برای اپراتور راحت تر می شود. المنت حرارتی این دستگاه بسیار قوی و با کیفیت است. سشوار صنعتی RION دارای بازه گسترده ای از ابزار جانبی شامل انواع نازل ها و غلتک ها می باشد که آن را تبدیل به دستگاهی مناسب برای انواع کاربرد ها از جمله جوش پوشش سقف، کف، تارپولین ها، جوش مفتولی در صنعت پلاستیک و ...  می کند.


  •  سشوار صنعتی 1600 وات مدل RION DIGITAL ساخت BAK سوئیس با نشانگر دیجیتال دما با قابلیت نمایش دمای ست شده و دمای واقعی. کارایی این سشوار بالا بوده و با طراحی ارگونومیک دسته، کار جوش دادن پلاستیک برای اپراتور راحت تر می شود. المنت حرارتی این دستگاه بسیار قوی و با کیفیت است. سشوار صنعتی  RION DIGITAL دارای بازه گسترده ای از ابزار جانبی شامل انواع نازل ها و غلتک ها می باشد که آن را تبدیل به دستگاهی مناسب برای انواع کاربرد ها از جمله جوش پوشش سقف، کف، تارپولین ها، جوش مفتولی در صنعت پلاستیک و ...  می کند.

  • سشوار صنعتی 3400 وات مدل ERON ساخت شرکت BAK سوئیس پرقدرت و کارامد با قابلیت تنظیم دما به صورت stepless تا 650 درجه سانتیگراد، برای این دستگاه انواع گوناگونی از ابزار جانبی مانند نازل ها و رفلکتورها و ... وجود دارد که آن را برای استفاده های گوناگون مانند شرینک، خشک کردن، گرم کردن، فعال سازی و ... ایده آل می سازد.


  • سشوار صنعتی مدل COMPACT ساخت BAK سوئیس قدرتمند ترین دستگاه در نوع خود در جهان به شمار می رود و قابلیت تنظیم دقیق دما و جریان هوا را دارد و برای مواردی مانند تامین حرارت لازم در تونل شرینک (Shrinking)، خشک کردن جوهر رنگ آمیزی، خشک کردن چسب، فعال سازی چسب حرارتی و بسیاری فرایندهای دیگر ایده آل می باشد. این سشوار صنعتی در پنج مدل با توان های 2300، 3100، 3700، 4700 و 6100 وات عرضه می گردد تا پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان محترم باشد. مدل های 4700 و 6100 وات در ولتاژ 400 ولت عرضه می گردند.  
میلاد فراصوت
تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت میلاد فراصوت می باشد.
طراحی توسط شبکه دی