شماره تماس : 2 - 22054971 (21) 98+

دریل بادی  (Air Drill)

دریل های بادی Fiam در انواع مستقیم، تفنگی و چپقی تولید می شوند.

  • دریل های مستقیم  (Straight Drill)  که با کد های FZ،  FS و FY شناخته می شوند قابلیت انجام سوراخکاری تا قطر  10 میلیمتر را در بازه ی سرعتی 500-20000 rpm دارند.

این دریل ها که مناسب برای عملیات سوراخکاری عمودی می باشند دارای مزیت شروع حرکت با سرعت کندتر جهت تنظیم بهتر نوک مته در موقعیت هستند.


  • دریل تفنگی (Pistol Drill) که با کدهایFSE ، FDE وFY  شناخته می شوند دارای بیشترین کاربرد در بین دریل های تولیدیFiam، آن هم به دلیل عملیاتی بودن، استقامت و سبکی شان هستند.

این ابزار قابلیت سوراخ کاری تا قطر 13 میلیمتر را در بازه ی سرعتی  450-20000 rpm دارا می باشد .
به دلیل امکان وارد کردن نیروی اولیه بهینه در موقعیت کار، بهترین قطر سوراخ کاری توسط دریل های تفنگی Fiam ، محدوده ی  6-8 میلیمتر است .با توجه به ملاحظات ارگونومی، مدل هایی از دریل های تفنگی فیام که قادر به انجام سوراخکاری قطرهای بالاتر از 13 میلیمتر هستند به شکل دو دستگیره ایی (Twin grip) تولید می شوند تا اپراتور با توجه به قدرت و سنگینی این ابزار با تسلط بهتری بتواند وظایف خود را انجام دهد.


  • دریل های چپقی (Angel drills) هنگامی که عملیات سوراخکاری در فضای کم دسترسی محدود، و یا نزدیکی دیوار یا ستون انجام می گیرد استفاده از دریل چپقی بهترین انتخاب خواهد بود. این دریل ها در انواع چپقی 30 درجه (سری FZ) و 90درجه (سری FS) ارائه می شوند .


برای دریافت کاتالوگ انواع دریل بادی اینجا کلیک کنید.


میلاد فراصوت
تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت میلاد فراصوت می باشد.
طراحی توسط شبکه دی