شماره تماس : 2 - 22054971 (21) 98+


زنجیر و قلاب جابجایی

یکی از اساسی ترین، مهم ترین و حساس ترین تجهیزات در صنایع مختلف از جمله حمل و نقل، راه و ساختمان، بنادر، کشتیرانی، معادن، خودرو و قطعه سازی خودرو، نیروگاه و ساختن تجهیزات مربوطه و...تجهیزات بلند کردن، مهار و جابجایی می باشد. برخی اوقات از آن با لفظ زنجیر، قلاب، شیکل، آی بولت و.... یاد می شود و البته معادل خارجی آن ها Lifting and lashing means  می باشد.

در همین رابطه شرکت میلاد فرا صوت همکاری نزدیکی با شرکت RUD آلمان دارد و به همکاری با این شرکت با سابقه درخشان 145 ساله و با کیفیت برتر آلمانی مفتخر است.

در زیر بطور خلاصه به عناوین طبقه بندی محصولات RUD همراه با لینک های مربوطه جهت ورود سریعتر به صفحه مرتبط در وب سایت این شرکت آورده شده است:

 • زنجیر و اتصالات مربوطه در گرید 100 با پوشش کوره ای صورتی رنگ دارای خاصیت تغییر رنگ در دمای بالاتر از 200 درجه سانتی گراد جهت ملاحظات ایمنی  ( با محدوده ی قطر زنجیر  4-28 mm و ظرفیت بار WLL: 0.63 - 31.5 ton )

برای دریافت کاتالوگ زنجیر و اتصالات گرید 100 اینجا کلیک کنید.

 • زنجیر و اتصالات مربوطه در گرید 120 با پوشش کوره ای صورتی و حساس با دمای بالاتر از 200 درجه سانتی گراد
 • ( با محدوده قطر زنجیر 4-16 میلیمتر و ظرفیت بار WLL: 0.8 - 12.5 ton )

  برای دریافت کاتالوگ زنجیر و اتصالات گرید 120 اینجا کلیک کنید.

 • انواع اتصالات مفصلی در گرید 100 مانند شیکل (shackle) و  آی بولت (eye-bolt) و آی هوک (eye-hook) و ... در دو نوع کلی با پایه جوشی یا پایه پیچ شونده (بولتی).
 • تولیدات استاندارد این مجموعه در محدوده سایز  M8 - M150 و WLL: 0.3 – 250 ton می گنجد.

  برای دریافت کاتالوگ اتصالات مفصلی اینجا کلیک کنید.  میلاد فراصوت
  تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت میلاد فراصوت می باشد.
  طراحی توسط شبکه دی