شماره تماس : 2 - 22054971 (21) 98+

میلاد فراصوت
میلاد فراصوت
میلاد فراصوت
میلاد فراصوت
میلاد فراصوت

سشوار صنعتی


سشوار صنعتی ابزاری کاربردی در صنعتی برای انجام اموری مانند جوش ورق پلاستیک، جوش مفتولی، گرم کردن، شیرینک، فعال سازی، خشک کردن و ... می باشد. شرکت BAK سوئیس از تولید کنندگان خوش نام در تولید دستگاه های جوش پلاستیک و سشوار صنعتی در دنیا می باشد و انواع مختلفی از سشوارهای صنعتی برای مقاصد مختلف را تولید نموده است:

  •  سشوار صنعتی 1600 وات مدل RION ساخت BAK سوئیس بدون نشانگر دیجیتال دما. کارایی این سشوار بالا بوده و با طراحی ارگونومیک دسته، کار جوش دادن پلاستیک برای اپراتور راحت تر می شود. المنت حرارتی این دستگاه بسیار قوی و با کیفیت است. سشوار صنعتی RION دارای بازه گسترده ای از ابزار جانبی شامل انواع نازل ها و غلتک ها می باشد که آن را تبدیل به دستگاهی مناسب برای انواع کاربرد ها از جمله جوش پوشش سقف، کف، تارپولین ها، تعمیرات مخازن پلی اتیلن، تعمیر سپر خودرو، جوش مفتولی در صنعت پلاستیک و ...  می کند.

  •  سشوار صنعتی 1600 وات مدل RION DIGITAL ساخت BAK سوئیس با نشانگر دیجیتال دما با قابلیت کنترل دقیق و نمایش دمای ست شده و دمای واقعی. کارایی این سشوار بالا بوده و با طراحی ارگونومیک دسته، کار جوش دادن پلاستیک برای اپراتور راحت تر می شود. المنت حرارتی این دستگاه بسیار قوی و با کیفیت است. سشوار صنعتی  RION DIGITAL دارای بازه گسترده ای از ابزار جانبی شامل انواع نازل ها و غلتک ها می باشد که آن را تبدیل به دستگاهی مناسب برای انواع کاربرد ها از جمله جوش پوشش سقف، کف، تارپولین ها، تعمیرات مخازن پلی اتیلن، تعمیر سپر خودرو،جوش مفتولی در صنعت پلاستیک و ...  می کند.

  • سشوار صنعتی 3400 وات مدل ERON ساخت شرکت BAK سوئیس پرقدرت و کارامد با قابلیت تنظیم دما به صورت stepless تا 650 درجه سانتیگراد، برای این دستگاه انواع گوناگونی از ابزار جانبی مانند نازل ها و رفلکتورها و ... وجود دارد که آن را برای استفاده های گوناگون مانند شیرینک، خشک کردن، گرم کردن، فعال سازی و ... ایده آل می سازد.

  • سشوار صنعتی مدل COMPACT ساخت BAK سوئیس قدرتمند ترین دستگاه در نوع خود در جهان به شمار می رود و قابلیت تنظیم دقیق دما و جریان هوا را دارد و برای مواردی مانند تامین حرارت لازم در تونل شرینک (Shrinking)، خشک کردن جوهر رنگ آمیزی، خشک کردن چسب، فعال سازی چسب حرارتی و بسیاری فرایندهای دیگر ایده آل می باشد. این سشوار صنعتی در پنج مدل با توان های 2300، 3100، 3700، 4700 و 6100 وات عرضه می گردد تا پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان محترم باشد. مدل های 4700 و 6100 وات در ولتاژ 400 ولت عرضه می گردند.
میلاد فراصوت
تمام حقوق این وبسایت متعلق به شرکت میلاد فراصوت می باشد.
طراحی توسط شبکه دی